top of page

Akademie freestyle lyžování

Akademie freestyle lyžování je lyžařský klub založený slopestyle reprezentací, který má za úkol výchovu dětí a mládeže ve freestylovém lyžování. Akademie zajišťuje celoroční komplexní přípravu začátečníků i pokročilých pro disciplíny slopestyle a big air. Příprava probíhá prostřednictvím pravidelných soustředění. Letní soustředění jsou zaměřené na fyzickou přípravu, trampolíny, skoky do vody. Zimní soustředění pak na výuku triků ve snowparku a výjezdy do zahraničních resortů. V rámci Czech Freeski Teamu zároveň pravidelně pořádáme výukové kempy pro úplné začátečníky. 

Nábor

Akademie Freestyle lyžování pořádá nábor nových talentů ve věku 8-13 let. Baví tě jezdit ve snowparku. Umíš už nějaké triky a chtěl by ses dále zlepšovat? Pak hledáme, právě tebe. Pojď si s námi na víkend zajezdit.

 

O víkendu 29.-30.1. budeme s celým teamem jezdit ve Vítkovicích a ty se k nám můžeš připojit. Uvidíš, jak vypadá trénink pod vedením reprezentačních trenérů, poznáš nové kamarády a zažiješ spousty zážitků a srandy. Pokud tě to s námi bude bavit, můžeš se stát jedním z členů Czech freeski teamu.

 

Termín: 29.-30.1.

Místo: K2 Snowpark Vítkovice

Cena: Pouze zakoupení pernamentky

 

Kontakt:

Michal Peč

+420 775 021 189

pec.michal@seznam.cz

plakat 1.3.jpg
bottom of page